פעילויות לכיתות וקבוצות ילדים ונוער מהותי - פעילות עם מהות
דקות
cart_icon

כיתות וקבוצות ילדים

בואו למהותי עם כל הכיתה!

מגוון פעילויות יום חווייתיות, ערכיות ומעוררות מחשבה לקבוצות וכיתות ג-י"ב

אל מעבר להר - גני ילדים

הצגת הילדים החדשה של מהותי משך הפעילות: כ-40 דק'

הצגת הילדים המרהיבה 'אל מעבר להר' מספרת את סיפורה של הבובה תותי היוצאת למסע חיפוש אחר חברים חדשים. במסע היא פוגשת את טומי, הקטר הקטן, יחד הם חווים אתגרים שונים ומגלים את כוחה של אמונה עצמית, חברות ושיתוף פעולה. בימוי: דנה דבורין | משחק: גלי פטילון | מחזה: יוסי כהן | מוזיקה: עידן יצחייק | תלבושות: אביה בש | בובות ואביזרים: עינת סנדרוביץ.

אל מעבר להר - גני ילדים לתיאום פעילות

מסע בארץ האור בגני הילדים

הצגה קסומה שמגיעה עד הגן משך הפעילות: שעה

מרכז מהותי יוצא לדרכים ומגיע לגן שלכם עם "מסע בארץ האור" - שעת סיפור על שיתוף פעולה, חברות והייחודיות הטמונה בכל אחת ואחד. הסיפור מומחז על ידי שחקן המשתמש בשלל אביזרים, משימות והפעלות המזמנות אפשרות ביטוי אישי לכל ילד והמכניסים את הקהל לחוויה של סיפור המסע. הפעילות מתאימה לילדים בגילאים 4-6.

מסע בארץ האור בגני הילדים לתיאום פעילות

יומהותי לכיתות ג-ח

פעילות חווייתית במרכז האינטרקטיבי משך הפעילות: שעתיים

סיור מודרך במרכז מהותי במהלכו עוברים המשתתפים מסע בין תחנות אינטרקטיביות מסקרנות. כל תחנה מזמנת שיח והתבוננות פנימית אל עבר החוזקות, השאיפות והרצונות האישיים, ומאפשרת לילדים להכיר מקרוב גם את החברים הטובים ביותר. מספר התוכנית במערכת גפ"ן: 11196

יומהותי לכיתות ג-ח לתיאום פעילות

זמן מהותי לשנת המצווה עם חברים

פעילות מעצימה לבני ובנות מצווה וחבריהם משך הפעילות: כשעתיים

גיל ההתבגרות נע על המתח שבין ילדות לבגרות, זכויות לחובות, בין אחריות לבין בחירה. פעילות "זמן מהותי משפחתי" מציינת את המעמד באמצעות העצמה של המתבגרים והאינטראקציה התקשורתית בינם לבין החברים שלהם, ומתמקדת בחשיפת הייחודיות של כל אחד מהם, חיזוק הקשר ושיתוף הפעולה.

זמן מהותי לשנת המצווה עם חברים לתיאום פעילות

יום הולדת מהותית

חגיגת יום הולדת מלאת ערך מוסף לילדים משך הפעילות: כשעתיים

מסיבת יום הולדת חווייתית ויוצאת דופן אשר שמה את הילד החוגג במרכז ומשלבת ערכים מחיי היומיום כמו שיתוף פעולה, עזרה לזולת, הקשבה ועוד. בחגיגה יהנו הילדים מיצירת מזכרת אישית באמצעים טכנלוגיים, קיר קינקט גדול מימדים ועוד.. בואו להתרגש, לשתף וללמוד האחד על השני בחוויה מקורית ומעניינת. הפעילות מיועדת לקבוצות ילדים מכיתה ג'.  

יום הולדת מהותית לתיאום פעילות

זמן מהותי לשנת המצווה עם ההורים

פעילות משותפת לבנות ובני המצווה ולהורים משך הפעילות: שעתיים

גיל ההתבגרות ושנת המצווה מלווה בהתמודדויות עם דפוסי התנהגות הנעים על המתח שבין ילדות לבגרות, זכויות לחובות, בין אחריות לבחירה. בתקופה זו מתחזק החיבור לקבוצת השווים, אשר מזמן לעיתים אתגרים לתקשורת ולאינטראקציות משפחתיות. פעילות "זמן מהותי" מציעה דרך חווייתית לציין את המעמד באמצעות העצמה של המתבגר.ת והאינטראקציה התקשורתית בינו.ה לבין ההורה. הפעילות מתמקדת בחשיפת הייחודיות של כל אחת.ד מהן.ם, חיזוק הקשר ושיתוף הפעולה. הפעילות מיועדת לקבוצות של בני ובנות 12/13 והוריהם. 

זמן מהותי לשנת המצווה עם ההורים לתיאום פעילות

לפרטים נוספים

מרחב מהותי

מרחב האונליין החדש של מהותי לכיתות משך הפעילות: שנתי

סביבה דיגיטלית לטיפוח המודעות העצמית וללמידה רגשית -חברתית (SEL) בכיתה

תוכנית הכוללת מבחר שיעורים אינטראקטיביים לכיתות ג'-ו' שפותחו במיוחד להנחיה קלה לתפעול על ידי המורה. השיעורים מסייעים ליצירת תהליך חינוכי מעמיק בכיתה לאורך השנה, בצורה משחקית ובגובה העיניים.

מאושר משרד החינוך. מספר בגפ״ן: 9163

מרחב מהותי לפרטים נוספים

יומהותי לכיתות ט-י"ב

פעילות חווייתית במרכז האינטרקטיבי משך הפעילות: כשעתיים

סיור מודרך במרכז מהותי במהלכו עוברים המשתתפים מסע בין תחנות אינטרקטיביות מסקרנות. כל תחנה מזמנת שיח והתבוננות פנימית אל עבר החוזקות, השאיפות והרצונות האישיים, ומאפשרת לתלמידים להכיר מקרוב גם את החברים הטובים ביותר. מספר התוכנית במערכת גפ"ן: 11196

יומהותי לכיתות ט-י"ב לתיאום פעילות