מהותי אונליין | מהותי - פעילות עם מהות פעילויות אונליין
דקות
cart_icon

פעילויות האונליין של מהותי

עולם האונליין של מהותי – מגוון פעילויות אונליין למבוגרים, בני נוער וילדים

אונליין - תרגלו בחינם

רגע של שקט

תרגול מיינדפולנס להורים וילדים משך הפעילות: 5 דקות לתרגול

מרכז מהותי, מיכל ינאי ואפליקציית MY MEDI מזמינים אתכם לתרגול מיינדפולנס להורים וילדים, בו נשתחרר מהדאגות ונמלא את הגוף והנפש בהרבה אהבה - אז שבו על כסא, ספה, רצפה, פוף או איך שנוח לכם, העיקר הביחד.

רגע של שקט לתרגול לחצו כאן

אונליין - תרגלו חינם

בוגי ווגי

בואו לצפות, לרקוד ולחרוז איתנו ועם הילדים את הבוגי ווגי משך הפעילות: 5-10 לריקוד

דרך הסרטונים שיצרנו, יחד עם רננה רז ועילאיה שליט הילדים, אתם מקבלים הזדמנות להתנסות ולהשתתף בסדנאות הריקוד, גם מהבית. הריקודים והטקסטים מייצרים סביבה תומכת שמעודדת תחושת מסוגלות, ומזמינה אתכם ואת הילדים לעשות את הבוגי ווגי בדרך שלכם, בכל זמן ומקום שתבחרו. רוצים לגלות יתוש שעוקץ, חייזר שקופץ, וטרול שיצא בריקוד? בואו נרקוד את זה יחד

בוגי ווגי לצפייה לחצו כאן

סיפורי חיות - צפו בחינם

סיפורי חיות

בואו לגלות איתנו את סיפורי חיות, ערכת קלפים וסיפורים למודעות ולערכים משך הפעילות: 5-10 דקות לסיפור

בעזרת הסיפורים והקלפים תוכלו לעודד ולהדהד שאילת שאלות, לנהל שיח רפלקטיבי עם הילדים, ולעורר אותם למודעות. הסרטונים שמתבססים על הערכה - יאפשרו לכם לדובב, ולתקשר עם הילדים תכנים עמוקים ומורכבים, בדרך משחקית וסיפורית, שובת קשב ולב 😻

סיפורי חיות לצפייה לחצו כאן

שעת סיפור מהותית - עונה #1

מישו, הגמד הגבוה/הענק הנמוך, כמוך בדיוק ועוד משך הפעילות: 5-20 דקות לסיפור

שעת סיפור מהותית מיועדת לילדים בגילי 3-7. סיפורים נפלאים, מצחיקים, מרגשים ומהותיים שמוגשים על ידי מיטב המספרים. בחרנו עבורכם סיפורים שבהם מגלים את הכוחות שבפנים, כאלה שעוזרים לנו ללמוד משהו חדש על עצמנו ומזכירים שוב ושוב שכל אחד הוא יחיד ומיוחד. קחו כיסא או שבו לכם על השטיח ופשוט תהנו מכל הסיפורים.

שעת סיפור מהותית - עונה #1 לצפייה לחצו כאן

שעת סיפור מהותית - עונה #2

כתונת פסים, ביצה לשבת, פילים לא מתקבלים ועוד משך הפעילות: 5-10 דקות לסיפור

חזרנו אליכם עם עונה שניה מלאה בסיפורים חדשים. שעת סיפור מהותית מיועדת לילדים בגילי 3-7. סיפורים נפלאים, מצחיקים, מרגשים ומהותיים שמוגשים על ידי מיטב המספרים. בחרנו עבורכם סיפורים שבהם מגלים את הכוחות שבפנים, כאלה שעוזרים לנו ללמוד משהו חדש על עצמנו ומזכירים שוב ושוב שכל אחד הוא יחיד ומיוחד. קחו כיסא או שבו לכם על השטיח ופשוט תהנו מכל הסיפורים.

שעת סיפור מהותית - עונה #2 לצפייה לחצו כאן

אונליין - חינם יש לפתוח בנייד

זמן משפחתי

אפליקציית משחקים אונליין משך הפעילות: משחקים ונהנים עוד ועוד

אפליקציית אונליין עם משחקים שיאפשרו לכם זמן איכות משפחתי. משחקים ונהנים יחד ותוך כדי לומדים להכיר קצת יותר טוב את עצמנו וגם את בני המשפחה האחרים. כי אם כבר מסכים אז שיהיה ביחד ושיהיה מהותי. צפו בהצצה לפעילות

זמן משפחתי כנסו לשחק

אונליין

מתבוננים יחד לכל המשפחה

פעילות הפגה לכל המשפחה משך הפעילות: כעשרים דקות

פעילות מהנה ומקרבת שמאפשרת לקחת רגע ולחזור אל עצמנו. למקום בטוח, אפילו קטן, בתוכנו. האפליקציה שלפניכם מזמינה את כל בני ובנות המשפחה להכין בקלות לוח התבוננות אישי, קולאז' דיגיטלי, שיקרב אתכם בחזרה אל עצמכם ויוכל להיות גם בסיס לשיחה קרובה ונעימה יחד.  

מתבוננים יחד לכל המשפחה כניסה לפעילות

אל מעבר להר לצפייה ישירה

הצגת יחיד לקטנטנים משך הפעילות: 45 דקות

הצגת ילדים מרהיבה 'אל מעבר להר' מספרת את סיפורה של הבובה תותי  היוצאת למסע חיפוש אחר חברים חדשים. במסע היא פוגשת את טומי, הקטר הקטן, יחד הם חווים אתגרים שונים ומגלים את כוחה של אמונה עצמית, חברות ושיתוף פעולה. בימוי: דנה דבורין | משחק: הילה צור | מחזה: יוסי כהן | מוזיקה: עידן יצחייק | תלבושות: אביה בש | בובות ואביזרים: עינת סנדרוביץ.  

אל מעבר להר לצפייה ישירה לצפייה בהצגה

הניצוצות של מאור

סדרת אנימציה לילדים משך הפעילות: כל פרק כ-15 דקות

הניצוצות של מאור - סדרת אנימציה מבית מהות החיים ומרכז מהותי מאפשרת לצופיה להזדהות עם גיבורי הסדרה ולהיחשף לערכים ומסרים של אהבה, הבנה, הקשבה, כבוד, אחריות, בחירה וקבלה. דרך ההרפתקאות של חברי הלהקה יכולים הצופים להכיר את עוצמתם הפנימית ויכולותיהם, להבין את הייחודיות שלהם, את מה שעובר על הסובבים אותם ולהאמין שחלומות אכן מתגשמים.  

הניצוצות של מאור לצפייה בסדרה

מהותונים

פודקאסט לילדים ולהורים משך הפעילות: 10-25 ד' לפרק

הכירו את 'המסע המופלא של ענבל ושאולי' סדרת תכניות לילדים ולהורים מבית היוצר של שאול גרוס וענבל סמדר חברי "מוסיקה אורגנית" ובשיתוף עם רדיו מהות החיים ומרכז מהותי. בכל פרק הם משוחחים עם ילדים, שרים שירים ומגלים דברים חדשים ומרתקים על העולם סביבנו. יחד עם שאולי וענבל, תוכלו למצוא את  'שלומילים לילדים', סיפורי ילדים קצרים, המסופרים על ידי שלומי זילברג.

מהותונים להאזנה

אונליין

מתבוננים יחד (ג' ומעלה)

פעילות הפגה לזמן הזה משך הפעילות: גמיש

פעילות מהנה ומקרבת שמאפשרת לקחת רגע ולחזור אל עצמנו. למקום בטוח, אפילו קטן, בתוכנו. בפעילות תכינו בקלות לוח התבוננות אישי: קולאז' דיגיטלי, שיורכב מתמונות שתבחרו במענה לשאלות שבאפליקציה המצורפת. התמונות הן כלי מעולה ליצירת קשר אינטואיטיבי בין העולם הפנימי והעולם החיצוני של התלמידים. ערכת הפעילות כוללת: אפליקציית "מתבוננים יחד" לעבודה אישית | מערך שיעור פשוט עם טיפים מאיתנו | מצגת מלווה לפעילות בזום.

מתבוננים יחד (ג' ומעלה) לערכת הפעילות

לפרטים נוספים

מרחב מהותי

מרחב האונליין החדש של מהותי לכיתות משך הפעילות: שנתי

סביבה דיגיטלית לטיפוח המודעות העצמית וללמידה רגשית -חברתית (SEL) בכיתה

תוכנית הכוללת מבחר שיעורים אינטראקטיביים לכיתות ג'-ו' שפותחו במיוחד להנחיה קלה לתפעול על ידי המורה. השיעורים מסייעים ליצירת תהליך חינוכי מעמיק בכיתה לאורך השנה, בצורה משחקית ובגובה העיניים.

מאושר משרד החינוך. מספר בגפ״ן: 9163

מרחב מהותי לפרטים נוספים