מרכז מהותי - מגוון פעילויות חווייתיות לארגונים וקבוצות
דקות
cart_icon

ארגונים וקבוצות מבוגרים

מרכז מהותי מזמין אתכם לצאת מהמשרד וליהנות מפעילויות וסדנאות יחודיות לארגונים,
העוסקות בפיתוח מודעות עצמית ויצירת חיבור משמעותי בין המימוש האישי למימוש הארגוני

זמן מהותי לצוותים חינוכיים

פעילות חווייתית במרכז האינטרקטיבי משך הפעילות: שעתיים וחצי

פעילות יחודית הכוללת סיור חווייתי במרחב יוצא דופן, אשר תוכנן ועוצב כדי להפגיש אותנו עם עולמנו הפנימי. נעבור דרך תחנות מרתקות המזמינות אותנו לבחור, להתבונן ולשאול שאלות. החוויה מאפשרת לנו לבטא את ייחודיותנו ולהתמקד בהשפעתנו על הסביבה הקרובה לנו, סביבת העבודה ועל העולם בו אנו חיים. מספר התוכנית במערכת גפ"ן: 11208

זמן מהותי לצוותים חינוכיים לתיאום פעילות

זמן מהותי לארגונים

פעילות חווייתית במרכז האינטרקטיבי משך הפעילות: שעתיים וחצי

פעילות יחודית הכוללת סיור חווייתי במרחב יוצא דופן, אשר תוכנן ועוצב כדי להפגיש אותנו עם עולמנו הפנימי. נעבור דרך תחנות מרתקות המזמינות אותנו לבחור, להתבונן ולשאול שאלות. החוויה מאפשרת לנו לבטא את ייחודיותנו ולהתמקד בהשפעתנו על הסביבה הקרובה לנו, סביבת העבודה ועל העולם בו אנו חיים.

  • בדיקה בלבד
  • קבוצות של 10 אנשים ומעלה
close tooltip
זמן מהותי לארגונים לתיאום פעילות

הכל מתחיל בשאלה

פיתוח מודעות ככלי לשיפור העבודה בארגון משך הפעילות: שלוש שעות

מחקרים מראים שארגונים המעסיקים עובדים מודעים יותר הם ארגונים מצליחים יותר. סדנת 'הכל מתחיל בשאלה', ממחישה לעובדים בדרגים שונים את חשיבות פיתוח המודעות העצמית. מתוך המודעות הזו, וההכרה בה, עובדים מבינים לעומק את תרומתם להצלחת הארגון כולו. הסדנה מניחה את התשתית עבור הבנת המושג 'מודעות עצמית' באמצעות תרגול טכניקות אישיות לפיתוח מודעות.

הכל מתחיל בשאלה בקרוב

זמן מהותי לקהילת החירשים ולמסמני שפת הסימנים הישראלית

משך הפעילות: כשעתיים

הסיור החווייתי במרכז מהותי עבר התאמה מיוחדת לקהילת החירשים והפעילות כולה מונגשת ומועברת על- ידי מנחת קודא. בסיור נעבור בין תחנות שונות, המשתתפים יוכלו להיחשף לעולמם הפנימי ולזה של חבריהם, בדרך חווייתית ועשירה באלמנטים ויזואליים. הפעילות מותאמת לגילאי 18+.

זמן מהותי לקהילת החירשים ולמסמני שפת הסימנים הישראלית לתיאום פעילות

זמן מהותי לגמלאים

פעילות חווייתית במרכז האינטרקטיבי משך הפעילות: כשעתיים

פעילות יחודית הכוללת סדנה במרחב יוצא דופן, אשר תוכנן ועוצב כדי להפגיש אותנו עם עולמנו הפנימי. נעבור דרך תחנות אינטראקטיביות מרתקות המזמינות אותנו לבחור, להתבונן ולשאול שאלות. החוויה מאפשרת לנו לבטא את ייחודיותנו ולהתמקד בהשפעתנו על הסביבה הקרובה לנו ועל העולם בו אנו חיים.

זמן מהותי לגמלאים לתיאום פעילות

זמן מהותי לכולם

פעילות חווייתית מחוץ לקופסא משך הפעילות: כשעתיים

סיור חווייתי במרכז מהותי המושקע והצבעוני, בו תעברו בין תחנות אינטרקטיביות מסקרנות, שכל אחת מהן מעוררת שיח, שאלה ודיון, המפגיש כל אחד מאיתנו עם נקודות החוזקה, השאיפות והחלומות האישיים. הזדמנות לזמן איכות עם חברים ובני משפחה, בו תוכלו להכיר לעומק גם את האנשים היקרים לכם ביותר

זמן מהותי לכולם לתיאום פעילות