מהותי - מתבוננים יחד | ערכת פעילות אונליין לכיתות
 • רכישת כרטיסים ותיאום פעילות
 • נפגשים במהותי

  פעילות לכל מפגש קבוצתי, שרוצים להפוך למיוחד ומשמעותי

  לקבוצות ילדים ונוער

  פעילויות יום חווייתיות, ערכיות ומעוררות מחשבה לקבוצות וכיתות ג'-י"ב, במהלכן יוצאים המשתתפים למסע פנימי לעבר היחודיות הטמונה בהם. הפעילות מאושרת גפן.

  ארגונים וקבוצות מבוגרים

  עובדים בארגון? בחברה קטנה? בצוות חינוכי? מנהלים? מוזמנים לצאת מהמשרד וליהנות מפעילויות וסדנאות יחודיות העוסקות בפיתוח מודעות עצמית ויצירת חיבור משמעותי בין המימוש האישי למימוש הארגוני.

  לכולם

  חברים? משפחה? חוגגים בת מצווה? או אולי מסיבת רווקות? מוזמנותים לצאת איתנו למסע בין תחנות אינטרקטיביות, שכל אחת מהן מזמנת עצירה ושאלה על היבט אחר בחיים. הזדמנות נהדרת להתבונן אחרת על עצמנו ועל הסובבים אותנו, על מה שהספקנו ועל החלומות לעתיד.

   

  צרו קשר

  למידע נוסף ותיאום פעילות

  מלאו פרטים או התקשרו 03-7181333

  נא למלא את כל הפרטים.

  Form is sending...
  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
  תודה על פנייתך.

  נציג מטעמנו יצור איתך קשר בהקדם.

  בינתיים... נשמח לשמור על קשר גם בפייסבוק.

  מרכז מהותי

  שדרות שאול המלך 21, תל אביב

  מהותי הוא מרכז פעילות חווייתי, הממוקם בלב תל-אביב ומיועד לילדים, בני נוער והורים, שמחפשים פעילות מהנה וערכית. הפעילות משלבת הדרכה אישית, טכנולוגיה והמון יצירתיות. יחד עם אנשי מקצוע מובילים בתחומם יצרנו מתחם גדול, מזמין, צבעוני ומושקע בו יכול כל אחד לגלות את התכונות שהופכות אותו ליחיד ומיוחד. הצוות של מרכז מהותי מחכה לכולכם עם מסלול חדש הכולל הפעלות ותחנות אינטראקטיביות, שמטרתן להעניק לכל המבקרים חוויה מעשירה שכולה כיף גדול

  מרכז מהותי הוא חלק ממהות החיים – ארגון אשר נוסד בשנת 2001 על-ידי שרי אריסון כחלק מקבוצת אריסון, לתועלת הציבור וללא מטרות רווח.