אודות שרי אריסון | מהותי - פעילות עם מהות
דקות
cart_icon

שרי אריסון מייסדת מרכז הפעילויות מהותי

שרי אריסון הקימה את מרכז הפעילויות מהותי כחלק ממהות החיים – ארגון אשר ייסדה בשנת 2001 כחלק מקבוצת אריסון. מהותי הוא אחד משלושת הערוצים של ארגון "מהות החיים" שפועל כדי לעורר מודעות ולתת כלים לשלום פנימי.

אריסון עומדת בראש קבוצת אריסון – קבוצה גלובלית עסקית ופילנתרופית שחזונה הוא עשיית הטוב. הקבוצה משקיעה במיזמים עם ערך מוסף לאדם, לחברה ולכלכלה. תחת הקרן המשפחתית על-שם תד אריסון – הזרוע הפילנתרופית של קבוצת אריסון פועלים מספר מיזמי חזון שייסדה: מהות החיים – ארגון שפועל כדי לעורר מודעות ולתת כלים לשלום פנימי, כולנו אחד שנועד ליצור שיח גלובלי למציאות חדשה שתמציתו "כולנו מחוברים, כולנו אחד" וגודנט – מיזם חברתי אינטרנטי לעשיית טוב.
תחת הקרן המשפחתית על-שם תד אריסון פועלת עמותת רוח טובה מקבוצת אריסון – ארגון המעודד את רוח ההתנדבות בישראל. במסגרת זו, ייסדה שרי אריסון את יום המעשים הטובים  – יום שיא לעשיית טוב כל השנה. זהו יום בינלאומי, הפועל בלמעלה מ-100 מדינות ומעורבים בו מיליוני בני אדם. בנוסף, ייסדה את מתן משקיעים בקהילה המבוסס על ארגון Unite Way,  ונועד להעצים את מחויבות המגזר העסקי לקהילות בהן הוא פועל.
אריסון פיתחה את מודל עשיית הטוב – מודל מבוסס-ערכים ליצירה חיובית בעולם על ידי שילוב 13 ערכים אנושיים בסיסיים בכל פעילות. המודל משמש כלי יישומי  יום יומי להטמעת ערכים בקרב אנשים, עסקים, עמותות, וקהילות, לטובת כלל החברה.

לאתר הרשמי של שרי אריסון

facebook  instagram  youtube