מהותי - פעילות עם מהות | מתבוננים יחד - פעילות הפגה לכיתות
 • רכישת כרטיסים ותיאום פעילות
 • בתי ספר במהותי

  פעילויות לכיתות ולצוותים חינוכיים

  לתלמידים והתלמידות

  יומהותי לכיתות ג' ומעלה

  פעילות חווייתית במרכז האינטרקטיבי

  משך הפעילות: כשעתיים

  סיור מודרך במרכז מהותי במהלכו עוברים המשתתפים מסע בין תחנות אינטרקטיביות מסקרנות. כל תחנה מזמנת שיח והתבוננות פנימית אל עבר החוזקות, השאיפות והרצונות האישיים, ומאפשרת לילדים להכיר מקרוב גם את החברים הטובים ביותר.

  • מספר התוכנית במערכת גפ"ן: 11196
  לתיאום פעילות
  לצוות החינוכי

  זמן מהותי לצוות החינוכי

  פעילות חווייתית במרכז האינטרקטיבי

  פעילות יחודית הכוללת סיור חווייתי במרחב יוצא דופן, אשר תוכנן ועוצב כדי להפגיש אותנו עם עולמנו הפנימי. נעבור דרך תחנות מרתקות המזמינות אותנו לבחור, להתבונן ולשאול שאלות. החוויה מאפשרת לנו לבטא את ייחודיותנו ולהתמקד בהשפעתנו על הסביבה הקרובה לנו, סביבת העבודה ועל העולם בו אנו חיים.

  • מספר התוכנית במערכת גפ"ן: 11208
  לתיאום פעילות
  לילדי וילדות הגן

  אל מעבר להר

  הצגת יחיד קסומה שמגיעה עד הגן

  משך הפעילות: כ-45 דקות

  הצגת הילדים המרהיבה 'אל מעבר להר' מספרת את סיפורה של הבובה תותי היוצאת למסע חיפוש אחר חברים חדשים. במסע היא פוגשת את טומי, הקטר הקטן, יחד הם חווים אתגרים שונים ומגלים את כוחה של אמונה עצמית, חברות ושיתוף פעולה. בימוי: דנה דבורין | משחק: גלי פטילון | מחזה: יוסי כהן | מוזיקה: עידן יצחייק | תלבושות: אביה בש | בובות ואביזרים: עינת סנדרוביץ.

  • הצגה מאושרת סל תרבות
  לתיאום פעילות

  אהבת את הפעילות? יש לנו שאלה קטנה

  תגידי, מהותי בכיתה שלך כמו שהיית רוצה?

  מרחב מהותי - לטיפוח המודעות העצמית

  משך הפעילות: שנתי מנוי בית ספרי שנתי (תכנית מס' 9163 בגפ"ן ) סביבת למידה דיגיטלית (כלים ליישום SEL)

  ההתבוננות פנימה מחזירה אותנו אל עצמנו ומלמדת אותנו לשאול ולהבין טוב יותר איך אנו מרגישות.ים, למה אנו זקוקות.ים. בדיוק בשביל זה, יצרנו את ״מרחב מהותי״- מרחב דיגיטלי שמכיל מערכי שיעור ופעילויות שכולן מובנות ומוכנות לשימוש בכיתה ומתמקדות בפיתוח כלים להתמודדות רגשית וחברתית. או במילים אחרות- SEL. "מתבוננים יחד" היא רק אחת מכלל הפעילויות האיכותיות והמגוונות במרחב שלנו. אנחנו מזמינים אותך להיכנס יחד עם התלמידים לעולם הקסום שלנו ולהכניס לכיתה תכנים שיעזרו לכם להעמיק את ההיכרות, לחזק את החוסן ולצמוח אישית וגם כקבוצה. אם מעניין אותך לשמוע עוד - את מוזמנת להשאיר לנו פרטים בטופס למטה.

   

  צרו קשר

  למידע נוסף ותיאום פעילות

  מלאו פרטים או התקשרו 03-7181333

  נא למלא את כל הפרטים.

  Form is sending...
  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
  תודה על פנייתך.

  נציג מטעמנו יצור איתך קשר בהקדם.

  בינתיים... נשמח לשמור על קשר גם בפייסבוק.

  מרכז מהותי

  שדרות שאול המלך 21, תל אביב

  מהותי הוא מרכז פעילות חווייתי, הממוקם בלב תל-אביב ומיועד לילדים, בני נוער והורים, שמחפשים פעילות מהנה וערכית. הפעילות משלבת הדרכה אישית, טכנולוגיה והמון יצירתיות. יחד עם אנשי מקצוע מובילים בתחומם יצרנו מתחם גדול, מזמין, צבעוני ומושקע בו יכול כל אחד לגלות את התכונות שהופכות אותו ליחיד ומיוחד. הצוות של מרכז מהותי מחכה לכולכם עם מסלול חדש הכולל הפעלות ותחנות אינטראקטיביות, שמטרתן להעניק לכל המבקרים חוויה מעשירה שכולה כיף גדול

  מרכז מהותי הוא חלק ממהות החיים – ארגון אשר נוסד בשנת 2001 על-ידי שרי אריסון כחלק מקבוצת אריסון, לתועלת הציבור וללא מטרות רווח.